Mechanika Pojazdowa

Nie chcesz powierzać swojego auta w byle jakie ręce? Szukasz mechanika z fachowym podejściem, który pewnie i bezpiecznie wykona odpowiednie czynności naprawcze lub eksploatacyjne? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu – kompleksowa mechanika pojazdowa to nasza specjalność!

Z opowieści rodziny lub znajomych zapewne znasz wiele przykładów felernych „napraw” wykonywanych przez samozwańczych mechaników-amatorów, którzy nie dysponują odpowiednim sprzętem, wiedzą ani infrastrukturą. Efekty ich pracy najczęściej trzeba poprawiać lub wykonać ją w całości od nowa, a w skrajnych przypadkach ponieść koszty usunięcia błędu takiego naprawiacza. Ty możesz uniknąć tego scenariusza – wystarczy, że powierzysz swoje auto specjalistom z prawdziwego zdarzenia, którzy doskonale wiedzą, na czym polega profesjonalna mechanika pojazdowa.

 

 

 

 

 

 

 

Specjalizujemy się w serwisie i naprawie aut francuskich, więc jeżeli jesteś właścicielem samochodu marki Renault, Citroen, Peugeot lub Dacia, w razie jakichkolwiek problemów mechanicznych jak najszybciej skontaktuj się z nami. Posiadasz auto innej marki? Nic nie szkodzi – pomożemy Ci równie chętnie i skutecznie. Współpracujesz z profesjonalistami, którzy zajmują się serwisem i naprawą samochodów od wielu lat i żadnego wyzwania się nie boją. Stawiamy na jakość i Twoją satysfakcję z naszych usług, oferując 3-letnią gwarancję na wykonane naprawy – niezależnie od liczby przejechanych kilometrów!

Cokolwiek niedobrego dzieje się z Twoim samochodem, zawitaj do naszego serwisu, a na pewno otrzymasz odpowiednią pomoc. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w mechanice pojazdowej, które z powodzeniem wykorzystujemy podczas naprawy Twojego auta. Kiedy coś jest z nim nie tak, najpierw skrupulatnie diagnozujemy problem i dowiadujemy się, gdzie jest jego źródło. Następnie planujemy działania naprawcze i dopiero na ostatnim etapie przechodzimy do ich realizacji. Z nami pozbędziesz się mniejszych i większych usterek, przywracając samochód do pożądanego stanu.

Naprawy bieżące
– naprawy silnika
– naprawy układów hamulcowych (wymiana tarcz, klocków, szczęk)
– wymiana rozrządów
– wymiana oleju w silniku oraz układach napędowych
– wymiana filtrów i płynów eksploatacyjnych
– naprawy układów napędowych
– wymiana sprzęgieł, koła dwumasowego
– naprawy turbosprężarek
– wymiana amortyzatorów
– wymiana tłumików

Dysponujemy specjalistycznym oprzyrządowaniem, które pozwala na profesjonalną diagnostykę komputerową. Nie ma pewniejszego sposobu na sprawdzenie parametrów auta, a tym samym zorientowanie się, jakie podzespoły działają nieprawidłowo. Cokolwiek chcesz wiedzieć o swoim samochodzie, odczytamy to, co Cię interesuje. Auta wyprodukowane i sprzedawane w Europie po 2000 r. „zapisują” bowiem w swojej pamięci wiele danych, do których da się uzyskać dostęp – trzeba jednak wiedzieć, jak to zrobić i posiadać odpowiednie urządzenia. Nasze warsztaty spełniają te warunki, zapewniając usługę diagnostyki komputerowej. Cała elektromechanika samochodowa jest zresztą naszą specjalnością, dlatego jeżeli Twoje auto ma z nią problemy, przyprowadź je do nas, a szybko i skutecznie je rozwiążemy.

Elektromechanika
– diagnostyka komputerowa
– naprawy instalacji elektrycznej
– montaż alarmów samochodowych
– montaż zamków centralnych
– naprawy rozruszników
– naprawy alternatorów

Zimą o niej zapominasz, latem jest Ci niezbędna – klimatyzacja, Twoja wybawicielka w gorące dni, która chroni przed usmażeniem się w środku auta rozgrzanego niczym patelnia. Bez niej nie sposób wyobrazić sobie jazdę w trzydziestostopniowe upały i stanie w korku w słoneczny dzień w środku lata. Jeżeli chcesz, żeby klimatyzacja działała poprawnie, dbaj o nią systematycznie – nabijaj, czyść i na bieżąco kontroluj prawidłowość jej działania. Na czas wykonuj wszystkie czynności eksploatacyjne, które pozwalają utrzymać ją w dobrym stanie. Wystarczy, że przyjedziesz do jednego z naszych serwisów, a zajmiemy się klimatyzacją w Twoim aucie. Miej pewność, że w ciepłe dni Twój samochód będzie oazą przyjemnego chłodu.

Klimatyzacja
– napełnianie klimatyzacji / nabijanie klimatyzacji
– ozonowanie / odgrzybianie klimatyzacji
– kontrola szczelności układu klimatyzacji
– wymiana chłodnic
– naprawy sprężarek
– wymiana filtrów kabinowych

Opony to podstawa bezpieczeństwa w każdym samochodzie. Jeżeli chcesz czuć się pewnie podczas jazdy, nie martwiąc się o zdrowie swoje i bliskich, nie zapominaj, żeby się o nie zatroszczyć. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwykłą wymianę, czy wyważenie opon, pamiętaj, żeby wykonać te niezbędne czynności na czas. W naszych serwisach przeprowadzamy je szybko, sprawnie i bezpiecznie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który skraca czas pracy do wymaganego minimum i pozwala oferować kompleksowe usługi wulkanizacyjne.

Wulkanizacja
– wymiana opon
– przechowywanie opon
– komputerowe wyważanie kół