O firmie

Samochody są dla nas niczym żony – codziennie spędzamy z nimi wiele godzin, próbując dojść do ładu, często cali w nerwach, ale i tak zawsze do nich wracamy, bo są naszymi towarzyszkami życia. Traktujemy je z należnym szacunkiem i zaangażowaniem. Wiemy, jak się z nimi obchodzić – mamy w tym wieloletnie doświadczanie. Jeżeli chcesz nam powierzyć swoje auto, chętnie się nim zajmiemy.

Z miłości do samochodów

Działamy jako sieć serwisów rozlokowanych w czterech dużych polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Specjalizujemy się w naprawach aut francuskich – naszą firmową usługą jest regeneracja i wymiana tylnej belki w samochodach marki Peugeot, Renault, Citroen i Dacia. Posiadamy jednak tak dobrze wykwalifikowany i na tyle doświadczony zespół, że jesteśmy w stanie profesjonalnie zaopiekować się każdym autem niezależnie od marki, roku produkcji czy stanu technicznego, w jakim się znajduje.

Działamy kompleksowo – oferujemy serwis i naprawę następujących podzespołów:

  • Silnik. Silnik to serce całego samochodu, dlatego należy się o niego zatroszczyć w sposób szczególny. Jeżeli czujesz, że coś z nim nie tak lub masz pewność, że działa nieprawidłowo, podejmij natychmiastowe działania, póki nie jest za późno.
  • Zawieszenie. Jeśli silnik jest sercem, to zawieszenie można uznać za kręgosłup auta. Jak wiadomo, bez sprawnego kręgosłupa nie da się normalnie poruszać, więc zanim go nadwyrężysz w swoim samochodzie, przywróć go do dobrej kondycji.
  • Klimatyzacja. Zimą jej nie potrzebujesz, ale na pewno przypomnisz sobie o niej, kiedy nadejdą upały. Nie daj się nimi zaskoczyć i na czas zadbaj o odpowiednie przygotowanie klimatyzacji do sezonu letniego.
  • Elektronika. O nią opartych jest większość nowoczesnych aut, przez co ich naprawa wydaje się tak skomplikowana. My potrafimy sobie z nią poradzić i w profesjonalnie zająć się elektroniką, która może być kluczem do poprawnego działania innych podzespołów.
  • Opony. Wymianę i naprawę opon wykonujemy szybko i sprawnie, mając świadomość, że w tym przypadku najbardziej liczy się czas.

Jak pracujemy

Przed rozpoczęciem właściwych prac zawsze precyzyjnie diagnozujemy każdy samochód. Dopiero po poprawnym rozpoznaniu usterki możemy zaplanować i podjąć działania mające na celu jej usunięcie. Do ich wykonania dobieramy mechaników z największą wiedzą i odpowiednio dużym doświadczeniem w danych pracach. Ostatnim etapem jest dokładna kontrola efektów naprawy. Oprócz diagnostyki i naprawy podejmujemy się również rutynowych czynności eksploatacyjnych.

Dobrze wiemy, że dla każdego, kto nas odwiedza, największe znaczenie ma jakość usług. Gdyby było inaczej, nikt nie wybierałby naszych serwisów. Trwałość i profesjonalizm napraw to nasz znak firmowy, który zawdzięczamy przede wszystkim zgranemu i wysoce wykwalifikowanemu zespołowi mechaników oraz sprawnej i kompetentnej kadrze zarządzającej. Nie bez znaczenia jest profesjonalny sprzęt i wysokiej jakości narzędzia, którymi dysponujemy na co dzień.

Kierujemy się jakością

Z kolei w trosce o jak najkrótszy czas oczekiwania na wykonanie usługi w naszych serwisach zorganizowaliśmy odrębne magazyny części zamiennych, z których korzystamy na bieżąco. Nie ma więc potrzeby, żeby za każdym razem zamawiać nowe części, co pozwala na oszczędność czasu i szybszy zwrot naprawianego auta. Jako że naszym celem jest to, żeby jak najwięcej klientów po raz kolejny do nas powróciło w razie potrzeby i poleciło nasze usługi innym kierowcom, zapewniamy trzyletnią gwarancję na regenerację tylnego zawieszenia. Co istotne, gwarancja obowiązuje w każdym naszym serwisie – nie tylko w tym, w którym regeneracja była wykonywana.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje auto jak o żonę, powierz je w nasze ręce i miej pewność, że wróci w dobrej kondycji oraz w pełnej gotowości, aby z przyjemnością służyć Ci przez następne lata.