Regeneracja Tylnej Belki Kraków

belki po regeneracji

Zastanawiasz się, skąd bierze się popularność francuskich aut, które na ulicach polskich miast, takich jak np. Kraków, spotykamy praktycznie codziennie? Z pewnością za taki stan rzeczy odpowiada wiele czynników. Atrakcyjne ceny francuskich samochodów, dostępność części zamiennych, mnogość serwisów oraz wygoda i komfort prowadzenia samochodów takich jak Citroen Berlingo, Peugeot 206 i wielu innych, produkowanych przez słynnych francuskich producentów aut, powodują, że popularnych „francuzów” znajdziemy w naszym kraju mnóstwo. Nie bez znaczenia jest również doskonałe zawieszenie stosowane w tych pojazdach. Umożliwia ono komfortowe prowadzenie samochodu zarówno w mieście, jak i podczas długich podróży, zapewnia też doskonałą przyczepność, także na drogach o gorszej nawierzchni, których w Polsce przecież nie brakuje. W przypadku francuskich aut niezbędnym procesem jest regeneracja tylnej belki – elementu stanowiącego podstawę układu zawieszenia w pojazdach produkowanych przez Renault, Citroen czy Peugeot. Nasz profesjonalny serwis wykona dla Państwa tę usługę szybko, sprawnie i niedrogo.

Dlaczego warto naprawić belkę?

regeneracja wahacza belki tylne zamontowana belka

Profesjonalna naprawa zawieszenia nie tylko zapewni prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych podzespołów, ale również pozwoli utrzymać komfort prowadzenia samochodu na wysokim poziomie. Regeneracja tylnej belki w samochodach marki Citroen czy Renault to proces, który wymaga doświadczenia i wieloletniej praktyki z uwagi na skomplikowaną budowę, jaką charakteryzuje się tylna belka. Oferujemy szybką i sprawną regenerację, a jeśli zachodzi taka potrzeba w naszej ofercie znajduje się również wymiana belki, którą wykonamy dla Państwa w sposób równie profesjonalny. Na terenie Krakowa prowadzimy jeden z autoryzowanych serwisów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom z województwa małopolskiego kompleksowy serwis aut francuskich wykonywany przez najbardziej doświadczonych specjalistów.

Regeneracja tylnej belki – jakie są objawy uszkodzenia?

Posiadacze francuskich aut, takich jak Peugeot 206, Citroen Berlingo czy Renault, doskonale wiedzą, że komfortowe prowadzenie tych samochodów wymaga sprawnej tylnej belki. Aby uniknąć problemów z zawieszeniem, należy regularnie wykonywać naprawę i regenerację tylnej belki w samochodzie. Problem w tym, że nie każdy wie, jakie objawy sygnalizują, że tylna belka wymaga naprawy. Szczególną uwagę kierowca Peugeota 206 powinien zwrócić na:

  • odgłos tarcia opony o nadkole, spowodowany nieprawidłową geometrią koła,
  • stukanie przypominające odgłos szkła,
  • osłabienie przyczepności kół podczas jazdy,
  • brak amortyzacji.

Powyższe przypadki to najczęściej spotykane objawy uszkodzenia tylnej belki, jednak z pewnością nie jedyne. W naszym krakowskim serwisie przeprowadzamy kompleksową regenerację tylnej belki w samochodach francuskich. Jeśli konieczna będzie wymiana tylnej belki, również jej dla Państwa dokonamy. Etapy naprawy tylnej belki to:

  1. Demontaż i wnikliwe sprawdzenie stanu belki.
  2. Usunięcie korozji.
  3. Sprawdzenie drążków skrętnych – eliminacja drążków uszkodzonych.
  4. Regeneracja tylnej belki.
  5. Ponowne złożenie belki.

Cennik

Oferujemy konkurencyjne ceny usług takich jak wymiana, regeneracja czy naprawa tylnej belki. Jeśli poszukujesz sprawdzonego serwisu samochodów francuskich na terenie Krakowa, sprawdź naszą ofertę. Przykładowe ceny napraw poniżej:

Marka Model Cena
Peugeot 106 od 493 zł
Peugeot 206 od 543 zł
Peugeot 306 od 543 zł
Peugeot Partner od 639 zł
Citroen Saxo od 493 zł
Citroen Xsara od 543 zł
Citroen Xsara Picasso od 639 zł
Citroen Berlingo od 639 zł
Renault Laguna od 619 zł
Renault Megane od 559 zł
Renault Scenic od 559 zł
Renault Kangoo od 559 zł

Kontakt

Dla naszych klientów zamieszkujących Kraków przygotowaliśmy specjalny numer telefonu oraz adres mailowy, dzięki którym umówią się na wizytę w naszym serwisie i zdobędą szczegółowe informacje na temat regeneracji tylnej belki.

Telefon stacjonarny: 22 122 53 55
E-mail: krakow@serwisautfrancuskich.pl