Regeneracja Tylnej Belki Poznań

belki po regeneracji

Popularność, jaką cieszą się na całym świecie francuskie auta, nikogo nie dziwi. Solidność wykonania, wysoki komfort prowadzenia oraz przystosowanie do jazdy w miejskich warunkach to największe zalety samochodów produkowanych przez koncern PSA i Renault. Francuskie auta na polskich drogach spotkać możemy niezwykle często i przyznać trzeba, że sprawdzają się one doskonale. Należy jednak pamiętać, że są produkowane z myślą o francuskich drogach, które charakteryzują się znacznie lepszą i równiejszą nawierzchnią niż drogi spotykane w Polsce, dlatego jazda samochodem takim jak np. Peugeot 206 po rodzimych szosach często prowadzi do rozmaitych problemów z zawieszeniem. Jednym z najczęstszych problemów z francuskimi autami jest regeneracja tylnej belki. Jej zużycie to typowa usterka dotycząca francuskich pojazdów, wymagająca naprawy po przejechaniu określonej ilości kilometrów. Specjalnością naszego serwisu jest profesjonalna naprawa tylnej belki na terenie Poznania. W naszym serwisie możliwa jest zarówno kompleksowa regeneracja, jak i wymiana tylnej belki, polegająca na montażu nowej belki, zakupionej przez klienta.

Profesjonalna naprawa tylnej belki

regeneracja wahacza transport belek

Komfortowa jazda francuskimi samochodami po polskich drogach wiąże się z koniecznością regeneracji tylnej belki, którą w naszym serwisie w Poznaniu wykonamy szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Tylna belka wymagająca naprawy to problem dotyczący samochodów produkowanych przez takie marki jak:

  • Renault,
  • Citroen,
  • Peugeot.

Oferujemy profesjonalną naprawę zawieszenia w autach produkowanych przez koncern PSA oraz Renault. Zapewniamy szybkie terminy realizacji, wiedząc, jak istotna dla naszych klientów jest profesjonalna i szybka wymiana tylnej belki bądź jej naprawa. Doświadczenie i umiejętności naszych serwisantów sprawiają, że oddając swój samochód w nasze ręce, masz pewność kompleksowo i w pełni profesjonalnie wykonanej usługi.

Objawy uszkodzenia tylnej belki

Kiedy wskazana jest regeneracja tylnej belki w samochodzie marki Peugeot 206? Peugeot 206, podobnie jak inne auta produkowane przez koncern PSA, charakteryzuje się specjalistyczną konstrukcją zawieszenia, zaś tylna belka odgrywa w całym systemie niezwykle istotną rolę. Jako serwis z wieloletnim doświadczeniem w naprawach i regeneracjach tylnej belki, apelujemy do kierowców o zwracanie szczególnej uwagi na charakterystyczne objawy, które mogą kwalifikować do wymiany lub naprawy tylną belkę w samochodach Peugeot. Zaliczyć możemy do nich m.in.:

  • obniżenie tylnego zawieszenia pojazdu,
  • nietypowe odgłosy dobiegające z tylnej części samochodu,
  • brak amortyzacji lub skrzypiące amortyzatory,
  • stukot tylnej osi.

Oferowana przez nasz serwis w Poznaniu naprawa tylnej belki pomoże w skuteczny sposób pozbyć się problemów z uszkodzoną belką, zarówno w samochodzie Peugeot 206, jak i w innych modelach francuskich aut. Zalety regeneracji w naszej firmie to:

  • niskie koszty regeneracji tylnej belki,
  • krótki czas oczekiwania,
  • indywidualne podejście do klienta.

Cennik

Swoim klientom oferujemy konkurencyjne ceny za usługi takie jak wymiana, naprawa i regeneracja tylnej belki. Specjalizujemy się w naprawie zawieszenia aut francuskich, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny usług na terenie Poznania.
Przykładowe ceny napraw poniżej:

Marka Model Cena
Citroen Saxo od 493 zł
Citroen Xsara od 543 zł
Citroen Xsara Picasso od 639 zł
Citroen Berlingo od 639 zł
Peugeot 106 od 493 zł
Peugeot 206 od 543 zł
Peugeot 306 od 543 zł
Peugeot Partner od 639 zł
Renault Megane od 559 zł
Renault Scenic od 559 zł
Renault Kangoo od 559 zł
Renault Laguna od 619 zł

Kontakt

W celu umówienia się na wolny termin, przygotowania wyceny oraz otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Telefon stacjonarny: 22 122 53 55
E-mail: poznan@serwisautfrancuskich.pl