Regeneracja Tylnej Belki Wrocław

montaż belki peugeot partner

Jednym z miast, na terenie których oferujemy Państwu kompleksowe serwisowanie samochodów francuskich, jest Wrocław. Biorąc pod uwagę dużą liczbę aut francuskich jeżdżących po ulicach tego miasta, jak i Dolnego Śląska, oferujemy naszym wrocławskim klientom szereg usług serwisowych, wśród których znajduje się m.in.: regeneracja tylnej belki, naprawa zawieszenia, wymiana belki i wiele innych usług serwisowych, typowych dla aut francuskiej produkcji. Wygoda i komfort, z jakimi prowadzi się auta takie jak Peugeot czy Citroen, to zasługa doskonałego zawieszenia stosowanego w modelach. Popularne „francuzy” charakteryzują się podobnie skonstruowanym układem zawieszenia, w którym istotną rolę odgrywa tzw. tylna belka – zestaw podzespołów odpowiadających za właściwą przyczepność pojazdu, także w trudnych warunkach. Nie trzeba w tym miejscu zaznaczać, że polskie drogi, w porównaniu z tymi we Francji, pozostawiają wiele do życzenia. O ile w miastach takich jak Wrocław czy Poznań stan nawierzchni systematycznie się poprawia, o tyle na prowincji drogi w znacznym stopniu wciąż odbiegają od ideału. Właśnie dlatego co pewien czas, po przejechaniu określonej liczby kilometrów, niezbędna jest regeneracja tylnej belki, a czasem także jej naprawa lub wymiana. Wszystkie te usługi wykonamy dla Państwa w naszym autoryzowanym serwisie we Wrocławiu.

Profesjonalna naprawa zawieszenia

W naszym wrocławskim serwisie pracuje sztab doświadczonych specjalistów od samochodów produkowanych przez francuskie firmy, takie jak koncern PSA czy Renault. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać da Państwa kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w często spotykanych w autach, takich jak Citroen Berlingo czy Peugeot 206, a także w mniej popularnych modelach francuskich samochodów. Naszą specjalnością jest zarówno profesjonalna regeneracja tylnej belki, jak i naprawa całego układu zawieszenia. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

Szybka wymiana

trabsport belek wymiana belki w peugeot 206

Obok regeneracji, w naszej ofercie znajduje się również wymiana tylnej belki. Proces ten przeprowadzimy szybko i sprawnie, dbając o każdy szczegół, tak, by mogli Państwo jak najszybciej wyjechać swoim samochodem z naszego serwisu i znów poczuć komfort jazdy, jaki zapewnia wymieniona tylna belka i sprawne zawieszenie.

Uszkodzona tylna belka – objawy

Oferujemy profesjonalną regenerację tylnej belki w samochodach Peugeot 206 i Citroen Berlingo we Wrocławiu. Wykonujemy również naprawę tylnych belek w innych francuskich samochodach. Nasze usługi zawsze poprzedzone są szczegółową diagnostyką oraz sprawdzeniem stanu belki. Warto zwracać uwagę na sygnały, które pozwalają ocenić, czy tylna belka nie wymaga regeneracji. Jak właściciel samochodu może na własną rękę kontrolować sprawność belki w swoim aucie? Jeśli podczas jazdy samochodem słyszymy odgłosy takie jak:

  • stukot w tylnej części auta,
  • tarcie kół o nadkole,
  • charakterystyczne piszczenie przy niższych prędkościach (ok 20 km/h),

może to świadczyć o zużyciu lub uszkodzeniu tylnej belki. W takim przypadku zapraszamy do naszego serwisu we Wrocławiu. Oferujemy:

  • profesjonalną diagnostykę tylnej części zawieszenia,
  • eliminację ognisk korozji,
  • sprawdzenie stanu belek skrętnych,
  • regenerację belki i jej montaż.

Cennik

Oferowane przez nas usługi charakteryzuje nie tylko szybka realizacja, ale także konkurencyjna cena. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami podzespołów i części zamiennych oraz naszej piętnastoletniej obecności na rynku, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zamieszkującym Wrocław atrakcyjne ceny naszych usług, takich jak naprawa czy wymiana tylnej belki.
Przykładowe ceny napraw poniżej:

Marka Model Cena
Renault Megane od 559 zł
Renault Scenic od 559 zł
Renault Kangoo od 559 zł
Renault Laguna od 619 zł
Peugeot 106 od 493 zł
Peugeot 206 od 543 zł
Peugeot 306 od 543 zł
Peugeot Partner od 639 zł
Citroen Berlingo od 639 zł
Citroen Saxo od 493 zł
Citroen Xsara od 543 zł
Citroen Xsara Picasso od 639 zł

Kontakt

W celu uzyskania szczegółowych informacji, ustalenia dogodnego terminu i uzyskania pozostałych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Telefon stacjonarny: 22 122 53 55
E-mail: swidnica@serwisautfrancuskich.pl